| Označení: | CP6195-1-S4-CERVENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 47 Kč 52Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x7x5 cm
Kovový zápich pro adventní věnce Vhodné při aranžování adventních svíček do slaměných nebo proutěných věnců, aranžovací hmoty, popř. jiné pevné podklady: písek, kamínky, dřevo, apod. Cena za 4 ks
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Rozměry | 5x7x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 5.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |