| Označení: | CP6195-2-S4-CERVENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 64Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x6x6 cm
Kovový zápich pro adventní věnce a svícny Vhodné při aranžování adventních svíček do slaměných nebo proutěných věnců, aranžovací hmoty, popř. jiné pevné podklady: písek, kamínky, dřevo, apod. Cena za 4 ks
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 54.0000 kg |
| Hmotnost | 54.0000 kg |
| Rozměry | 6x6x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 6.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |