| Označení: | CP6195-3-S4-CERVENA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 47 Kč 52Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Zvelebte svou adventní výzdobu jednoduše a hravě s červeným kovovým bodcem na svíčku ve formě zápichu. Práce s ním je opravdu snadná a rychlá, což vám ušetří čas při aranžování adventních věnců případně další výzdoby. Je dostatečně pevný a odolný, díky čemuž bude svíčka stát stabilně a bezpečně na místě určení. Nabízí i dostatek místa pro zachycení ztékajícího vosku. Ubydou tím starosti s jeho složitým odstraňováním. S naším bohatým výběrem barevných variant můžete snadno vybrat ten správný odstín, který dokonale zapadne do vašeho stylu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |