| Označení: | VAK144-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x3x3 cm
Kulaté skleněné ozdoby, o průměrech 3 cm a v tmavě růžových barvách, dodají vašemu vánočnímu stromečku nádherné odstíny, které vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru. Jejich lesklý povrch krásně odráží světlo a vytváří kouzelný efekt. Balení obsahuje 18 kusů uložených v plastovém boxu, takže se snadno skladují a zůstávají chráněné pro další sezóny.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 3x3x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.0510 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 45.0000 |
| Barva | Růžová |
2x2x2 cm
3x3x3 cm