| Označení: | BS-13-115 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 60 Kč 236Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x30x10 cm
Dřevořezba ženy pochází z Indonésie. Každá soška je originální ruční práce. Znakem toho jsou drobné odchylky v provedení dřevořezby, rozměrech, struktuře a barevném odstínu dřeva. Provedení sošky tedy nemusí dokonale přesně odpovídat zobrazené fotografii.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 10x30x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |