| Označení: | ETNIK1502 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 509 Kč 1 677Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x25x4 cm
Tento unikátní kus umění v podobě abstraktní skulptury na podstavci, je netradiční dřevořezbou, která zaujme všechny milovníky přírodních materiálů a neobvyklých designů. Tato dekorace je skutečným uměleckým dílem, které propojuje krásu dřeva s jedinečným provedením. Při pohledu na ní je snadné zapomenout, že se jedná o materiál tak zemský, jakým ve skutečnosti je. Každý detail na této dekoraci je zachycen s precizností, čímž vzniká naprosto úžasný celek. Tato netradiční dřevořezba přináší do vašeho prostoru nejen estetickou radost, ale i pocit autentičnosti a jedinečnosti. Dejte svému interiéru nový rozměr s tímto originálním dekoračním předmětem, který působí jako okno do světa umělecké tvorby.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 80x25x4 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |