| Označení: | BS-016 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 83 Kč 327Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x98x2 cm
Dřevořezba představuje řadu tří ještěrek vyřezaných z hnědého dřeva s výraznými světlými detaily na tělech. Její vertikální uspořádání a propracované tvary zdůrazňují přírodní motiv a dodávají dekoraci výrazný vizuální efekt. Vynikne jako zajímavý doplněk na stěnu v interiérech s přírodními nebo rustikálními prvky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 220.0000 kg |
| Rozměry | 13x98x2 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 98.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Hnědá |