| Označení: | AK1910-GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 72 Kč 80Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x35x5 cm
Dekorace z peří může být nejen krásným dárkem, ale i dekorací interiéru pro vaše potěšení.
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 8x35x5 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 150.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 600.0000 |
| Barva | Šedá |