| Označení: | AC4161 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x43x8 cm
Chcete-li mít romantické vánoce plné něhy a lásky, doporučujeme ve svém interiéru využít jemné a pastelové barvy, jako je růžová, světle modrá, fialová nebo šedá. Tyto barevné tóny vytvářejí příjemnou atmosféru a dodávají prostoru něžnost a eleganci. Aby vaše vánoční výzdoba dosáhla plného romantického účinku, pověste ve svém interiéru dekoraci s plyšovou bambulkou, peřím a drobnými perličkami. Tento kombinovaný prvek přidá do prostoru jemnost, hravost a dotvoří romantický nádech. Pak už stačí jen zapálit svíčku.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 11.0000 kg |
| Rozměry | 8x43x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Šedá |