| Označení: | FB1490 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x20x4 cm
Kovová nástěnná dekorace ve tvaru květu v krémovo-zlatém provedení přináší do interiéru jemný a stylový akcent. Povrch s patinovaným efektem dodává dekoraci hloubku a zajímavou texturu, která zaujme na první pohled. Díky praktickému závěsnému mechanismu je snadné ji umístit na zeď v obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici. Velikost a detailní zpracování jednotlivých okvětních lístků vytváří vizuální efekt, který oživí každý prostor. Dekorace je vhodná pro kombinaci s dalšími kovovými doplňky nebo neutrálními barvami.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Rozměry | 20x20x4 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Květ/List |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Krémová |
| Rozměr balení | 23 x 4,5 x 23 cm |