| Označení: | FA23-033 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 526 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70x90x2 cm
Nástěnná dekorace s kovovými listy, z nichž některé jsou částečně vyplněné dřevem, přináší do prostoru originální kombinaci materiálů. Elegantní provedení a kombinace hnědé a černé barvy z ní činí poutavý prvek, který snadno zaujme a stane se ústředním bodem každé místnosti.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2075.0000 kg |
| Hmotnost | 2075.0000 kg |
| Rozměry | 70x90x2 cm |
| Šířka | 70.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Květ/List |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 2.0750 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Černá |