| Označení: | FA22-001 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 526 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90x50x3 cm
Závěsná kovová dekorace ve formě velké větve s nádhernými a pestrobarevnými lístky, přináší do vašeho interiéru jedinečný, elegantní a výrazný ozdobný prvek, který upoutá pozornost. Různé odstíny kovu v kombinaci s jemnými tvary lístků tvoří dohromady harmonickou a vysoce estetickou ozdobu. Tato dekorace po umístění na vybranou stěnu, bude působit jako výrazný středobod, který dokáže dokonale okouzlit a oživit prostor. S jejím celoročním využitím pro interiéry máte možnost ozdobit různé místnosti podle svých preferencí a vytvořit v nich přírodně uměleckou atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Rozměry | 90x50x3 cm |
| Šířka | 90.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Vícebarevná |
57x57x4 cm