| Označení: | AC7154 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 36 Kč 40Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x2x2 cm
Sáňky zpříjemní čekání na vánoční svátky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 6x2x2 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Hnědá |