| Označení: | AC7167 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 42Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x9x1 cm
Naše dekorační domečky ze dřeva jsou vynikajícím doplňkem pro vánoční výzdobu. Nabízíme různé druhy domečků, které se liší tvarem a uspořádáním okének a dvířek, aby každý mohl najít ten svůj jedinečný kousek. Každý domeček je pečlivě vyroben z kvalitního dřeva a má bílé srdíčko nad okny, které dodává dekoraci něžný a romantický vzhled. Balení obsahuje 2 kusy, takže získáte dvojici těchto kouzelných dekorací. Snadno je pověste na vánoční stromek, větve nebo je použijte při tvorbě kreativní vánoční scény. Vytvořte si s nimi vánoční pohádku plnou tepla, radosti a romantiky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 5x9x1 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Bílá |