| Označení: | AC7158 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 Kč 54Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x10x1 cm
Dřevěnými lyžemi lze ozdobit věnec nebo vánoční stromeček.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 5x10x1 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Brusle/Lyže |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Přírodní |