| Označení: | MT831 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 207 Kč 230Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x21x9 cm
Keramická figurka tpaslíka v červeném provedení připomínajícím jahodu přináší hravý a barevný prvek do každého interiéru i zahrady. Sedící postava s dlouhým bílým vousem a výraznou čepicí zdobenou detaily zelených listů vytváří originální dekoraci s jemným leskem glazury. Díky pevnému keramickému tělu je vhodná pro umístění na poličku, parapet nebo venkovní prostor chráněný před nepříznivým počasím. Figurku lze kombinovat s dalšími dekoracemi pro vytvoření tematické atmosféry.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 13x21x9 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Červená |
24x43x17 cm
10x20x10 cm