| Označení: | MT826 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 207 Kč 230Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x21x9 cm
Keramická figurka trpaslíka v jasně žlutém provedení s motivem citrónu přináší hravý a barevný akcent do každého interiéru i zahrady. Sedící postava s dlouhým bílým vousem drží květinu a je doplněna detaily jako texturovaný klobouk a základna ve tvaru citrónu s listy. Díky pevnému keramickému základu je vhodná pro dekoraci na poličku, parapet nebo venkovní prostor. Výrazná žlutá barva oživí prostor a podtrhne přírodní či veselý styl aranžmá.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 13x21x9 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Žlutá |
24x43x17 cm