| Označení: | MT820-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x20x10 cm
Keramická figurka trpaslíka s červenou čepicí ve tvaru jahody přináší hravý a barevný prvek do každého interiéru i zahrady. Detailně zpracované tělo s výraznou bílou bradou a zelenými listy pod čepicí vytváří autentický vzhled. Díky pevnému keramickému materiálu je vhodná pro umístění na poličku, parapet nebo jako součást dekorativní kompozice. Velikost M umožňuje snadné začlenění do různých prostorových aranžmá.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 335.0000 kg |
| Rozměry | 10x20x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Červená |
24x43x17 cm