| Označení: | POA218 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x12x8 cm
Pietní andílek z polyresinu v jemném světle šedém tónu vyzařuje klid a něhu. Sedící postavička s jemnými detaily působí jako ochránce vzpomínek a symbol míru. Uvnitř má zabudované LED osvětlení, které po rozsvícení dodává dekoraci hřejivý nádech a vytváří poklidnou atmosféru. Nabízíme jej v mixu 2 variant, přičemž cena je uvedena za 1 kus.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 9x12x8 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Pieta |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Šedá |
9x13x12 cm