| Označení: | POA213 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x8x7 cm
Pietní andílek z polyresinu ve světle šedém barevném provedení vyzařuje klid a něhu. Sedící postavička s jemnými detaily působí jako ochránce vzpomínek a symbol lásky a míru. Svým provedením bude důstojnou dekorací, která nám bude neustále připomínat naše blízké. Nabízíme jej v mixu 2 variant, přičemž cena je uvedena za 1 kus.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 5x8x7 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Šedá |
9x13x12 cm