| Označení: | POA217 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x18x14 cm
Pietní andílek z polyresinu v jemném světle šedém tónu vyzařuje klid a něhu. Sedící postavička s jemnými detaily působí jako ochránce vzpomínek a symbol míru. Uvnitř má zabudované LED osvětlení, které po rozsvícení dodává dekoraci hřejivý nádech a vytváří poklidnou atmosféru.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 14x18x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Pieta |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |
9x13x12 cm