| Označení: | MT741-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x9x6 cm
Dekorační houba z polyresinu se zaobleným kloboukem zdobeným žluto-oranžovým listím vnese do prostoru pravou podzimní atmosféru. Skvěle zapadne do zahradních zákoutí i mezi podzimní dekorace doma. Odolný materiál a detailní zpracování z ní dělají působivý doplněk i pro mnoho dalších sezón.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 6x9x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 64.0000 |
| Barva | Žlutá |