| Označení: | MT736 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x14x10 cm
Keramická dekorace v podobě trojice hub v hnědých odstínech bude skvělou podzimní ozdobou zahrady, případně i vhodného místa v interiéru. Svým zpracováním připomíná asi nejblíže mochomůrku šedivku, díky které si hravě vytvoříte neodolatelné lesní zákoutí.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Rozměry | 13x14x10 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |