| Označení: | MT739 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x18x13 cm
Dekorační houba z polyresinu se špičatým kloboukem zdobeným žluto-oranžovým listím vnese do prostoru pravou podzimní atmosféru. Skvěle zapadne do zahradních zákoutí i mezi podzimní dekorace doma. Odolný materiál a detailní zpracování z ní dělají působivý doplněk i pro mnoho dalších sezón.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 410.0000 kg |
| Hmotnost | 410.0000 kg |
| Rozměry | 13x18x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Žlutá |