| Označení: | DT3007 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 514 Kč 2 793Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x50x42 cm
Sada pěti kulatých prádelních košů o různých velikostech v šedých barvách je ideálním pomocníkem do každé domácnosti. Všechny jsou potaženy hebkou látkou, což zajišťuje nejen elegantní vzhled, ale i příjemný dotek. Tyto koše pomohou v každé domácnosti efektivně uschovat prádlo, a zároveň udržet prostor čistý a uklizený.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 4 kg |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 42x50x42 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 42.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 4.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.5000 kg |
| Velikost | 22x22x19 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 22x22x19 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 22x22x19 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 43x43x52 cm |