| Označení: | DT3002 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x60x30 cm
Vysoký látkový koš v černé barvě ve tvaru krabice s uchy z provázků a víkem, navíc potažený hebkou látkou, bude skvělou volbou pro každou domácnost. Praktický a stylový prostředek k tomu, jak efektivně schovat prádlo a zároveň přidat do prostoru na oko příjemný dekorační prvek.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 1.85 kg |
| Hmotnost | 1.85 kg |
| Rozměry | 40x60x30 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.8500 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 40x60x3 cm |