| Označení: | DT3003 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x20x25 cm
Látkový regálový koš v černé barvě, který lze snadno rozložit, je vybaven dvěma uchy z provázků a potažený hebkou látkou, bude skvělou volbou pro každou domácnost. Jedná se bezesporu o vysoce elegantní a praktické řešení pro uložení prádla nebo jiných věcí k uskladnění.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Rozměry | 35x20x25 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.7000 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.7920 kg |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Koš regálový |
| Rozměr balení | 24x34x4 cm |