| Označení: | MN2012 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 799 Kč 888Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x43x21 cm
Hlava trpaslíka z magnesia je ideální zahradní dekorací, která přinese příjemné oživení do vašeho venkovního prostoru. Díky svému neutrálnímu barevnému vzhledu se skvěle hodí do každého kouta zahrady nebo terasy, kde bude vytvářet příjemnou atmosféru.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 24x43x21 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |