| Označení: | MN2009 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 777Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x23x28 cm
Tato šedá žába z magnesia je nejen krásnou zahradní dekorací sama o sobě, ale i praktickým obalem na květiny. Bude ideální volbou pro oživení venkovního prostoru, přičemž ji můžete vyzdobit pestrobarevnými květinami, které dodají vašemu zahradnímu zákoutí veselý a živý vzhled.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 3500.0000 kg |
| Hmotnost | 3500.0000 kg |
| Rozměry | 34x23x28 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |