| Označení: | MN2010 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 824 Kč 916Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x28x21 cm
Tento šnek z magnesia je ideální zahradní dekorací, která přinese příjemné oživení do vašeho venkovního prostoru. Díky svému neutrálnímu barevnému vzhledu se skvěle hodí do každého kouta zahrady nebo terasy, kde přidá jemný a přírodní prvek.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Hmotnost | 2750.0000 kg |
| Rozměry | 42x28x21 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |