| Označení: | UM1033 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
43x6x10 cm
Kovový zlatý svícen na čtyři kónické svíčky, v podobě elegantního oválného tácu, je ideálním doplňkem pro váš adventní stůl. Jeho prostý, a přesto vkusný design, dodá vaší sváteční výzdobě ten správný nádech elegance. Tento svícen je skvělým centrálním prvkem na vašem stole a zároveň vkusnou dekorací, která podtrhne vánoční magii a přinese do domova útulnou a slavnostní náladu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 430.0000 kg |
| Hmotnost | 430.0000 kg |
| Rozměry | 43x6x10 cm |
| Šířka | 43.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Zlatá |
26x6x26 cm