| Označení: | UM1031 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x6x26 cm
Přineste si do svého domova světlo a eleganci s tímto stříbrným kovovým svícnem, určeným pro čtyři kónické svíčky. Jeho provedení ve tvaru misky, přidá do interiéru další úroveň estetiky a praktičnosti. Umožňuje vám vytvořit atraktivní předvánoční, sváteční výzdobu se svíčkami s možností vyzdobit prostor kolem nich.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 365.0000 kg |
| Hmotnost | 365.0000 kg |
| Rozměry | 26x6x26 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Stříbrná |
26x6x26 cm