| Označení: | UM1036 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x7x25 cm
Elegantní kovový svícen v podobě kulatého tácu, na kterém najdeme držáky pro 4 kónické svíčky, zajišťuje vyvážený design a estetický vzhled. Tento zlatý svícen je ideální pro vánoční a adventní výzdobu, ať už ho použijete samotný nebo ho ozdobíte dalšími dekorativními prvky. Buďte kreativní a vytvořte si úchvatné vánoční aranžmá, které zvýrazní krásu vašeho svátečně zdobeného domova.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 25x7x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Zlatá |