| Označení: | UM1030 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x11x30 cm
Oživte si předvánoční atmosféru s tímto elegantním adventním kovovým svícnem ve stříbrné barvě, který je uzpůsoben právě pro 4 kónické svíčky. Jeho prostý design přináší do vašeho domova eleganci a umožňuje vám vyjádřit svou tvořivost. Buďte kreativní a ozdobte si jej podle svého vkusu nebo nechte vyniknout samostatně, což samo o sobě přinese kouzelnou atmosféru do vašeho domova. Pak už jen stačí vybrat ty nejhezčí svíčky a vychutnat si neodolatelný světelný efekt z jejich zapálených knotů.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 420.0000 kg |
| Hmotnost | 420.0000 kg |
| Rozměry | 30x11x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Stříbrná |