| Označení: | KN7003 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x5x5 cm
Vytvořte si svůj vlastní květinový zážitek s našimi umělými vazbovými růžemi v krásné, sytě červené barvě. Každé balení obsahuje 6 realisticky vypadajících květů, které dodají vašim kreativním projektům svěží nádech. S těmito trvanlivými a elegantními květinami můžete okamžitě vytvořit úchvatnou květinovou výzdobu bez nutnosti starání se o živé rostliny.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 5x5x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |