| Označení: | KN7003 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x3x4 cm
Tento umělý květ růže v růžové barvě je ideální pro vytváření květinových výzdob a věnců. Balení obsahuje 6 kusů a je skvělou trvalou ozdobou, která nikdy neztratí svou krásu ani svěží vzhled. Je perfektním doplňkem pro aranžování a vytváření dlouhotrvajících dekorací.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 4x3x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Růže |