| Označení: | KN7003 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x3x5 cm
Krémově zbarvené růže jsou krásnou umělou květinovou ozdobou, ideální pro vazby a dekorace. V balení najdete 6 kusů, které se skvěle hodí k vytvoření elegantních aranží a ozdobí každý prostor, a to i po dlouhou dobu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 5x3x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Růže |