| Označení: | KLS2016 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x43x2 cm
Girlanda z kovových ozdob v mixu 3 druhů a barev, je skvělou volbou pro váš vánoční interiér. S možností výběru mezi červenými srdíčky, zelenými stromečky a bílými hvězdičkami, přináší do vašeho domova atmosféru plnou radosti a veselí. Každá ozdoba je navlečena na provázek, který spojuje vždy 4 kusy v jednu závěsnou dekoraci. Můžete si vybrat svůj oblíbený tvar a barvu, nebo si vytvořit kombinaci různých stylů, které perfektně doplní váš vánoční stromek, okna, stěny, dveře a další části vašeho domova. Užijte si vánoční radost a zkuste těmito krásnými girlandami vytvořit jedinečné sváteční prostředí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 7x43x2 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Mix ozdob |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |