| Označení: | KLS2014 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x35x4 cm
Tato kouzelná girlanda z kovových zvonků je ideální vánoční ozdobou pro každý domov. S mixem tří barev, a to bílé, zelené a červené, přináší do vašeho interiéru vánoční atmosféru plnou radosti a sytých odstínů. Každý zvonek je pečlivě navlečen na provázek a každá z girland se skládá celkem ze čtyř kusů. Tato vánoční dekorace je určena na ozdobu vánočního stromečku, dveří, oken nebo jiných míst, kde chcete přidat nádech svátečního kouzla. Díky různým odstínům, si můžete vytvořit vlastní unikátní kombinace a ozdobit váš domov podle svých představ.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 4x35x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Zvonek |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |