| Označení: | KLS2015 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x34x5 cm
Tato kouzelná girlanda z kovových rolniček je ideální vánoční ozdobou pro každý domov. S mixem tří barev, a to bílé, zelené a červené, přináší do vašeho interiéru vánoční atmosféru plnou radosti a sytých odstínů. Každá girlanda se skládá celkem ze čtyř rolniček, které jsou spojené provázkem. Tato vánoční dekorace je určena na ozdobu vánočního stromečku, dveří, oken nebo jiných míst, kde chcete přidat nádech svátečního kouzla. Díky různým odstínům, si můžete vytvořit vlastní unikátní kombinace a ozdobit váš domov podle svých představ.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 5x34x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Rolnička |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |