| Označení: | KLS2012 WT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x23x2 cm
Tento půvabný anděl s hvězdou v rukou o velikosti "L" je dokonalou ozdobou pro váš interiér ve svátečním čase. Jeho bílá barva přináší do prostoru zimní nádech historie a tradice, zatímco jemné ozdobné detaily na povrchu, mu dodávají osobité kouzlo. Tato dekorace na pověšení se snadno umístí ihned na místo určení, a to díky provázku, který je jeho nedílnou součástí. Ať už jej pověsíte na stromeček, dveře, stěnu nebo jiné vhodné místo, bude přitahovat pohledy všech pozorovatelů. Nechte tohoto anděla s hvězdou rozjasnit váš domov a přinést do něj sváteční radost, pohodu a štěstí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 112.0000 kg |
| Hmotnost | 112.0000 kg |
| Rozměry | 20x23x2 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Bílá |