| Označení: | KLS2004 WT-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x44x2 cm
Bílá barva malého anděla s trumpetou, přináší do vašeho vánočního interiéru nádech elegance a tradice. Tato okouzlující dekorace, je svým vzhledem ideální volbou pro sváteční výzdobu. Díky svému jednotnému zbarvení se snadno začlení do různorodých aranží. Můžete jej nechat vyniknout samostatně nebo ho zkombinovat s dalšími ozdobami. Forma zápichu umožňuje snadné umístění do vázy, květináče nebo zabodnutí do vhodného, měkkého materiálu. Nechte tohoto bílého anděla s trumpetou rozehřát vaše srdce a přinést do vašeho domova sváteční radost a štěstí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 11x44x2 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 44.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 216.0000 |
| Barva | Bílá |