| Označení: | KLS2003 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x84x1 cm
Zlatá antik barva anděla s trumpetou a sněhovými vločkami na sobě, přináší do vašeho vánočního interiéru nádech elegance a tradice. Tato okouzlující dekorace, je svým vzhledem ideální volbou pro sváteční výzdobu. Díky svému jednotnému zlatému odstínu se snadno začlení do různorodých aranží. Můžete jej nechat vyniknout samostatně nebo ho zkombinovat s dalšími ozdobami. Forma zápichu umožňuje snadné umístění do vázy, květináče nebo zabodnutí do vhodného, měkkého materiálu. Nechte tohoto zlatého anděla s trumpetou rozehřát vaše srdce a přinést do vašeho domova sváteční radost a štěstí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 134.0000 kg |
| Hmotnost | 134.0000 kg |
| Rozměry | 18x84x1 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 84.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zlatá |