| Označení: | FUP532 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 278 Kč 309Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x30x10 cm
Úzký kovový kalich z naší přepychové kolekce dekoračního zboží, vám přináší noblesu a eleganci přímo na váš stůl. Zlatá barva a starožitný vzhled povýší vaše každodenní stolování na královskou úroveň. S tímto unikátním artiklem, který věrně připomíná cenný předmět s historickou hodnotou, se budete cítit jako host na královském dvoře, zářící luxusem. Přiveďte si do svého interiéru unikátní ozdobný prvek a proměňte běžné stolování v nezapomenutelnou událost plné romantiky a elegance.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 219.0000 kg |
| Hmotnost | 219.0000 kg |
| Rozměry | 10x30x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zlatá |