| Označení: | FUP506 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x25x9 cm
Úzký kovový kalich ve zlatém dekoru, z naší přepychové kolekce dekoračního zboží, vám přináší noblesu a eleganci přímo na váš stůl. Zlatá barva a starožitný vzhled povýší vaše každodenní stolování na královskou úroveň. S tímto unikátním artiklem, který věrně připomíná cenný předmět s historickou hodnotou, se budete cítit jako host na královském dvoře, zářící luxusem. Přiveďte si do svého interiéru unikátní ozdobný prvek a proměňte běžné stolování v nezapomenutelnou událost plnou romantiky a elegance.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 521.0000 kg |
| Hmotnost | 521.0000 kg |
| Rozměry | 9x25x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Zlatá |