| Označení: | FUP501 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x16x24 cm
Široký kovový kalich s ozdobnou nohou, z naší přepychové kolekce dekoračního zboží, vám přináší noblesu a eleganci přímo na váš stůl. Zlatá barva a starožitný vzhled povýší vaše každodenní stolování na královskou úroveň. S tímto unikátním artiklem, který věrně připomíná cenný předmět s historickou hodnotou, se budete cítit jako host na královském dvoře, zářící luxusem. Přiveďte si do svého interiéru unikátní ozdobný prvek a proměňte běžné stolování v přepychovou událost plnou romantiky a elegance, na kterou jen tak nezapomenete. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 24x16x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Zlatá |