| Označení: | KA-K2008 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 521 Kč 1 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x102x56 cm
Ponořte se do vrcholu moderní elegance a bezkonkurenčního pohodlí s nejnovější nabídkou společnosti Autronic. Tato židle je pečlivě vyrobená tak, aby doplnila jakýkoli moderní prostor. Nevyniká pouze svým výrazným fialovým odstínem, ale také dokonalou ergonomií. Díky elegantní síťovině, která vdechuje život jejímu designu, zde nejde jen o estetiku, ale také o podporu zdravějšího sezení.
Jádrem jeho půvabu je pevná bederní opěrka, promyšleně integrovaná pro zajištění pohodlí vašich zad po celý den. Ať už se usadíte při dlouhém pracovním sezení, anebo si vychutnáváte dobré jídlo, přínos pro vyrovnání páteře je jednoznačný. Absence tradičních čalouněných područek jí propůjčuje uhlazený vzhled, zatímco inovativní sklápěcí područky představují možnost pro relaxaci vašich ramen.
Společnost Autronic opět nasadila vysokou laťku, neboť tato židle dokonale spojuje funkčnost a styl. Je vhodná pro ozdobení téměř každého pracovního nebo jídelního stolu a její všestrannost mluví sama za sebe. Volba fialové barvy vnese do vašeho interiéru živost a vytvoří atmosféru, která podněcuje kreativitu a sofistikovanost.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 7.9 kg |
| Rozměry | 59x102x56 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 102.0000 cm |
| Hloubka | 56.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.9000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Šedá |
| Hmotnost - brutto | 8.9000 kg |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 62,5 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 55,5x25,5x51,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 5.5000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 92-101,5 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52,5 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Fialová |
| Skupina zboží | Dětská židle |
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm