| Označení: | KA-K2008 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 521 Kč 1 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x102x56 cm
Tato moderní židle vyrobená renomovanou značkou Autronic snadno kombinuje pohodlí s elegantním designem a je univerzální volbou pro každou kancelář nebo jídelnu. Její čalounění ze zářivě zelené látky nejenže dodá vašemu prostoru barevný nádech, ale také přislíbí odolnost a prodyšnost pro dlouhodobé pohodlí.
Židle je konstruována s pevnou bederní opěrkou, aby se přizpůsobila přirozenému zakřivení vaší páteře. Tento prvek spolu s absencí opěrky hlavy podporuje vzpřímené držení těla, a snižuje tak námahu při delším sezení. Díky svému důrazu na ergonomické pohodlí je ideální volbou pro ty, kteří si na svém nábytku cení jak zdraví, tak elegance.
Tento kus vyniká zejména jedinečnými polohovatelnými područkami, které jsou důkazem inovace společnosti Autronic v oblasti designu nábytku. Tyto područky se nastavují tak, aby podporovaly přirozenou polohu vašich paží při opírání, čímž zvyšují ergonomické výhody židle. Díky absenci pevných čalouněných područek se z židle stává flexibilní a minimalistický kousek do každé domácnosti.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 8.7 kg |
| Rozměry | 59x102x56 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 102.0000 cm |
| Hloubka | 56.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 8.7000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Šedá |
| Hmotnost - brutto | 9.0000 kg |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 62,5 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 55x26,5x52 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 5.5000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 92-101,5 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52,5 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Dětská židle |
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm