| Označení: | KA-K2008 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 521 Kč 1 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x102x56 cm
Židle Autronic, která je symbolem moderní sofistikovanosti a pohodlí, pozvedne úroveň skoro každého interiéru. Tato židle vyrobená z živé růžové látky zaručí odolnost a prodyšnost. Její čalounění ze síťoviny nejenže dodává moderní nádech, ale také zajišťuje optimální proudění vzduchu, takže udržuje uživatele v chladu a pohodlí po celou dobu delšího sezení.
Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
Tato židle je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a splňuje nejen požadavky firem, které chtějí vybavit své kanceláře, ale osloví i soukromé zákazníky, kteří hledají nádech elegance do svých domovů. Židle Autronic se bez problémů začlení do libovolného interiéru a nabídne kombinaci luxusu, ergonomie a jemné barvy.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 8.9 kg |
| Rozměry | 59x102x56 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 102.0000 cm |
| Hloubka | 56.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 46.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 8.9000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Šedá |
| Hmotnost - brutto | 7.9000 kg |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 62,5 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 55,5x25,5x51,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 5.5000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 92-101,5 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52,5 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Růžová |
| Skupina zboží | Dětská židle |
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
57x102x54 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm
59x102x56 cm