| Označení: | VEL7185 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 Kč 6Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x3 cm
Chystáte se udělat blízké osobě radost hezkým dárkem a rádi máte věci promyšlené do nejmenších detailů? V tom případě by i drobné cedulky a vyřezané nápisy neměly chybět ve vaší sbírce dekorací. Právě tento dřevěný nápis „Miluji Tě“ bude milým důkazem vašich citů k milované osobě a přidá dárku na hodnotě.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Rozměry | 8x3 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Valentýn |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |